УМТ

Науково-виробничий семінар на тему
“Матеріалознавство для авіа- та ракетобудування”

25 квітня 2024 року

Шановні колеги-матеріалознавці!

Запрошуємо Вас взяти участь в науково-виробничому семінарі на тему “Матеріалознавство для авіа- та ракетобудування”, який відбудеться 25 квітня 2024 року.

Організатори заходу: Українське матеріалознавче товариство ім. І.М. Францевича, Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України.

Мета семінару: створення майданчика для ефективної комунікації та пошуку нових можливостей співпраці науковців та представників промисловості, обмін досвідом та знаннями між промисловістю та наукою для стимулювання інновацій в галузі авіа- та ракетобудування.

Для науковців – це можливість представити промисловості та бізнесу свої наукові напрацювання в галузі авіаційного матеріалознавства. 

Для представників промисловості – це можливість заявити про свої потреби щодо наукових продуктів та інновацій, отримати інформацію про наукові розробки в галузі матеріалознавства від науковців з всієї України, знайти ідеї та партнерів для вирішення своїх науково-технологічних задач.

Формат заходу: семінар буде проведено 25 квітня 2024 року з 10.00 до 13.30 години в гібридному форматі з можливістю долучитись до обговорень в Інституті проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України (вул. Омеляна Пріцака 3, м. Київ) або в онлайн режимі (посилання на zoom конференцію буде надіслано учасникам за декілька днів до семінару).

В рамках семінару заплановано 2 сесії по 1,5 години з перервою на каву.

План семінару:

   • Вступне привітання від організаторів семінару.
   • Презентація “Можливості отримання грантової підтримки науково-інноваційних проєктів в рамках співпраці науки та бізнесу”.
   • Представлення діяльності компаній-учасників від промисловості та бізнесу
    (до 5 хв на кожного учасника + 5 хв обговорення, за бажанням з презентацією).
   • Презентації науковців (5 хвилин доповідь + 5 хвилин на обговорення).
   • Завершальне слово.

Щоб долучитись до семінару, до 11 квітня 2024 року заповніть реєстраційну форму :

У зв’язку обмеженнями за часом, буде здійснено відбір доповідей за відповідністю тематики та запитами представників промисловості.


В разі запитань, звертайтесь за електронною адресою seminars@umrs.org.ua.