Українське матеріалознавче товариство ім. І. М. Францевича

Шановні колеги!

Щиро раді повідомити про проведення VII Міжнародної конференції “HIGHMATTECH-2021” 5-7 жовтня 2021 року

Організаторами конференції є Українське матеріалознавче товариство ім. І. М. Францевича, Інститут проблем матеріалознавства ім. І. М. Францевича НАН України та Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» МОН України.

Тематика конференцій HighMatTech, які традиційно проводяться кожні два роки в Києві, включає широкий спектр матеріалознавчих питань від фундаментальних основ сучасного матеріалознавства до практичного використання розроблених матеріалів. Проведення міжнародної наукової конференції “HighMatTech-2021” має на меті створення професійного середовища для обміну думками та останніми науковими результатами в області матеріалознавства, сприятиме налагодженню зв’язків між ученими-матеріалознавцями та промисловими підприємствами, а також розширенню участі українських вчених у міжнародних наукових програмах.

В рамках конференції «HighMatTech-2021” заплановано пленарне засідання, тематичні симпозіуми та стендові презентації. У 2021 р. конференція буде відбуватися у гібридному форматі, тому учасники зможуть представити свої доповіді та взяти участь в обговореннях у режимі он-лайн або офлайн.

Умови участі та деталі проведення конференції будуть опубліковані на початку квітня 2021 року.

У разі виникнення питань звертайтеся на за e-mail: conference@umrs.org.ua.

З нетерпінням чекаємо на зустріч онлайн або офлайн на конференції “HighMatTech-2021” 5-7 жовтня 2021 року.

З повагою,

оргкомітет конференції “HighMatTech-2021”

Шановні колеги!

Щиро запрошуємо взяти участь у роботі VII Міжнародної Самсонівської конференції “Materials Science of Refractory Compounds ” (MSRC).

Організаторами конференції є Українське матеріалознавче товариство ім. І. М. Францевича, Інститут проблем матеріалознавства ім. І. М. Францевича НАН України та Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» МОН України. Конференція має на меті сприяти консолідації зусиль матеріалознавців, чиї наукові інтереси стосуються тугоплавких сполук та матеріалів.

У зв’язку з обмеженнями, пов’язаними з епідеміологічною ситуацією в Україні та світі, проведення конференції MSRC, яка мала б відбутися весною 2020 р., було перенесено на 25-28 травня 2021 р. Цього року конференція відбуватиметься в гібридному режимі (он-лайн та оф-лайн участь).

Всі бажаючі можуть приєднатися до роботи конференції, подавши тези до 15 березня 2021 р. Усі тези, прийняті організаційним комітетом минулого року, автоматично будуть прийняті до участі в 2021 р. Однак, у разі необхідності автори можуть їх оновити.
Більш детальну інформацію наведено у вкладенні -> 
Перше інформаційне повідомлення

З повагою,
оргкомітет конференції