УМТ

Шановні колеги!

Щиро раді повідомити про проведення VII Міжнародної конференції “HIGHMATTECH-2021” 5-7 жовтня 2021 року

Організаторами конференції є Українське матеріалознавче товариство ім. І. М. Францевича, Інститут проблем матеріалознавства ім. І. М. Францевича НАН України та Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» МОН України.

Тематика конференцій HighMatTech, які традиційно проводяться кожні два роки в Києві, включає широкий спектр матеріалознавчих питань від фундаментальних основ сучасного матеріалознавства до практичного використання розроблених матеріалів. Проведення міжнародної наукової конференції “HighMatTech-2021” має на меті створення професійного середовища для обміну думками та останніми науковими результатами в області матеріалознавства, сприятиме налагодженню зв’язків між ученими-матеріалознавцями та промисловими підприємствами, а також розширенню участі українських вчених у міжнародних наукових програмах.

В рамках конференції «HighMatTech-2021” заплановано пленарне засідання, тематичні симпозіуми та стендові презентації. У 2021 р. конференція буде відбуватися у гібридному форматі, тому учасники зможуть представити свої доповіді та взяти участь в обговореннях у режимі онлайн або очно.

Умови участі та деталі проведення конференції викладені на сайті HighMatTech-2021.

У разі виникнення питань звертайтеся за електронною адресою: conference@umrs.org.ua.

З нетерпінням чекаємо на зустріч онлайн або очно на конференції “HighMatTech-2021” 5-7 жовтня 2021 року.

З повагою,

оргкомітет конференції “HighMatTech-2021”